KONKURS : 13 maj DZIEŃ FUNDACJI OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY

11 kwietnia 2022
logo placówki

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Dniu Fundacji ! 🙂 Bawimy się pod hasłem: Kosmiczna wyprawa na Planetę Edukacja. Odkrywamy razem nową planetę 🙂

Zachęcamy wszystkich przedszkolaków wraz z rodzinami do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: „Moja wymarzona przygoda na Planecie Edukacja”.
III. REGULAMIN KONKURSU
1. Wiek uczestników: 3-6 lat.
2. Format prac: A4.
3. Technika: dowolna.
4. Z jednego przedszkola można nadesłać 1 prace wybraną przez komisje poprzez wewnętrzny konkurs, który zostanie rozstrzygnięty w danej placówce.
5. Na konkurs przyjmowane są wyłącznie prace indywidualne.
6. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę wykonaną komputerowo zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail, tytuł pracy (nazwa miejscowości, województwo).
8. Termin składania prac do Publicznego Przedszkola Omnibus upływa: w dniu 29.04.2022 r. (piątek) o godzinie 16:00. Prace można składać bezpośrednio w sekretariacie lub u wychowawców grupy :
Szczegółowy REGULAMIN KONKURSU—> pobierz