AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Spotkania ze zwierzętami – Fundacja św. Huberta

Przedszkole Omnibus odwiedzają nietypowi goście  – zwierzęta będące pod  opieką Fundacji św. Huberta. Opiekunowie zwierząt opowiadają przedszkolakom o zwyczajach i zachowaniach sowich podopiecznych, dzieci z chęcią zadają pytania i wysłuchują opowieści o różnych,  często wcześniej im nieznanych, gatunkach zwierząt. Spotkania ze zwierzętami to dla przedszkolaków świetna okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale także do rozwinięcia nowych zainteresowań i pasji i uwrażliwienia na otaczający nas świat przyrody.

PolskiУкраїнська