Płatności

• Dziecko ma prawo do bezpłatnego korzystania z edukacji – co najmniej 5 godzin dziennie
  • Koszt posiłków:

PAKIET I śniadanie – 9 zł

PAKIET II śniadanie,obiad (zupa+drugie danie)- 17 zł

PAKIET III śniadanie, obiad (zupa+drugie danie), podwieczorek – 18 zł

WYŻYWIENIE DIETETYCZNE (po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego) :

bezglutenowa-20,50 zł

bezjajeczna-20,50 zł

eliminacja produktów– 20,50 zł

wegetariańska22,50 zł

• Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu – odwołujemy posiłki . Można odwołać je osobiście poprzez wpis do stosownego zeszytu w sekretariacie, lub wiadomością tekstową sms na numer przedszkola 501 670 025

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka do godziny 15 poprzedniego dnia roboczego – Przedszkole odwoła wszystkie posiłki dla dziecka.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 15 poprzedniego dnia roboczego, ale do godziny 8 w dniu nieobecności – Przedszkole odwołuje obiad, podwieczorek (Państwo pokrywacie koszt śniadania + II śniadania)

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 8 w dniu nieobecności – Przedszkole nie odwołuje zamówionych posiłków i Państwo ponoszą koszt pełnego pakietu.

• Godziny otwarcia sekretariatu 8:00-16:00
  • Aneksy do umów – wchodzą w życie pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Podpisuje kontrahent (lub osoba upoważniona przez niego pisemnie)
  • Przekroczenie zadeklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu – powyżej 3 razy podpisanie aneksu do umowy na kolejny miesiąc.
  • Jeśli Państwo odbiorą dziecko po godzinach pracy przedszkola po godzinie 17:30 – doliczona do faktury zostaje opłata 100 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
  • Numer telefonu 501 670 025 jest czynny w godzinach pracy sekretariatu tj. 8:00-16:00, w pozostałych godzinach prosimy o sms.
  • System płatności – naliczenia z dołu po wykorzystanym miesiącu.
  • Nieobecności powyżej 30 dni kalendarzowych usprawiedliwiamy a w niektórych przypadkach prośba o usprawiedliwienie nieobecności dziecka po 14 dniach nieobecności. Dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne mają obowiązek obecności w przedszkolu powyżej 50% – zwolnienie od lekarza lub usprawiedliwienie od rodzica.
  • Choroby zakaźne, pasożyty -zgłoszenie do sekretariatu, anonimowo.
  • Płatność do 15 danego miesiąca na nr konta wskazany w fakturze. W razie nieuregulowania zaległości – przedsądowe wezwanie do zapłaty –koszt 15zł, wypowiedzenie umowy.
  • Rozwiązanie umowy – z miesięcznym wypowiedzeniem, za porozumieniem stron w indywidualnych przypadkach.
  • Aktualizowanie danych – pisemnie.
  • Do państwa dyspozycji pozostaje psycholog i logopeda. Kontakt i godziny pracy dostępne są na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu lub w zakładce 'zajęcia dodatkowe’
  • Przerwa wakacyjna – 15 lipca do 15 sierpnia